Servis
maranello
maranellogenerators
maranello
Kalite Sorumluluğu
Maranello Alternatör firmasında; ürünlerin kalitesi, üretim başlamadan önce başlar. Bu işlem, üretimde kullanılacak yarı mamul ürünlerin kontrolü ve elektronik bileşenlerinin örnekleme testlerinin ve hızlandırılmış yaşlanma süreci testine karşılık gelen aşırı sıcaklığa maruz bırakılma testi yapılmasıyla üretimden önce zaten başlamıştır. Maranello Alternatörde ürün kalitesi;elektrik ve elektrikli devrelerin üretim aşamalarındaki bilgisayarlı ekipmanlarla kontrolü sayesinde çok yüksek seviyede artmıştır.Bu da bize mutlak hassasiyette üretim olanağı sağlar.

Sanayi, binalar, hastaneler, bilgisayar merkezleri, gemiler ve havaalanları ve endüstri için büyük alternatörlerle enerji sağlanması tasarımlanmıştır.Maranello tam seri Maranello tip alternatörler üretir ki bu alternatörler çok sıkı testler sonrasında , bakım gerektirmeyen çalışmaları ile transfer edilebilir ve etkin bir enerji sağlar . Bitmiş ürünün konsepti , maksimum güvenilirlik ve yüksek performansın mükemmel sentezinden oluşur.

Fonksiyonel test

Güçbir jeneratör üretiminin % 100 ünde çeşitli, ciddi nihai testler yapabilmektedir ve test sonuçlarını kayıt edebilen ve nispi olarak sertifikalandırabilen otomatik ekipmanlarla çalışmaktadır .Boyama işlemi gerçekleştikten sonra ürün üzerine CE ve C.S.A sertifikaları donatılır. Bu sayede ürünün Teknik veri ve Kontrol raporları satış öncesi hazır hale gelmiştir.
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Sertifikalar Servis İletişim
Maranello Generators © 2015. Tüm Hakları Saklıdır.